Mészáros M1 Szerviz Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. SZERVIZ TANÁCSADÓT
2024.05.15.
Információ, ügyfélszolgálat

a Mészáros M1 Szerviz Kft.

budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő vevőszolgálati csapatába

SZERVIZ TANÁCSADÓT

keres

A KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Te fogadod az ügyfeleket a munkafelvételen
  • időpontot egyeztetsz javításra és vezeted a szervízben jelentkező járművek előjegyzését
  • ellenőrződ a javításra érkezett autó papírjait és átveszed az ügyféltől
  • az átvételre kerülő járművek ügyféllel együtt szemrevételezed, a hiányosságokat, sérüléseket, extrákat, illetve az ügyféltől kapott információkat rögzíted a munkalapon
  • tanácsot adsz az esetleges egyéb javításokra
  • a munkalapon megadod az elkészülési határidőt és az árajánlattal együtt aláíratod az ügyféllel,
  • ha az ügyfél megvárja a gépjárművét a helyszínen, folyamatosan tájékoztatod a javítási folyamat állásáról
  • ha a javítás közben észleltek miatt az ár vagy a határidő módosul, tájékoztatod az ügyfelet, elfogadtatod a változást és ezeket dokumentálod
  • ellenőrzöd az elkészült autót mielőtt az ügyélnek visszaadod
  • kapcsolatot tartasz a raktárral és leadod az alkatrész igényeket
  • árajánlatokat készítesz és folyamatosan nyomon követed azokat
  • tájékoztatod az ügyfeleket a műszaki átvizsgálások eredményéről

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • a feladataidat önállóan és lelkiismeretesen végezd
  • legyél pontos és precíz
  • használd magabiztosan a Microsoft Office-t
  • legyen erkölcsi bizonyítványod
  • első legyen számodra az ügyfél
  • tudj folyamatokban gondolkodni
  • legyen legalább 2 év releváns munkatapasztalatod

KIVÁLASZTÁS SORÁN ELŐNYHÖZ JUTHATSZ, HA:

  • van tapasztalatod a Volkswagen csoport márkáinál
  • ismered a Cross programot és a K2D programot
  • beszélsz angolul vagy németül

AMIT BIZTOSÍTUNK NEKED:

  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • jól összeszokott, lelkes csapathoz tartozás
  • betanítjuk feladataidat, folyamatosan figyelemmel kísérjük és segítjük munkádat és beilleszkedésedet
  • támogatjuk a bejárásodat

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3+ év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budaörs

Mészáros M1 Szerviz Kft.
2040 Budaörs
Keleti utca 1.
Telefonszám: +36 1 99 88 999

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.