Mészáros M1 Szerviz Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. SZERVIZ ASSZISZTENS
2024.05.15.
Információ, ügyfélszolgálat

A Talentis Consulting Zrt. partnere, a Mészáros M1 Szerviz Kft. számára,

budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába,

SZERVIZ ASSZISZTENS

munkatársat keres.

A következő feladatok várnak rád:

kapcsolatot tartasz majd az ügyfelekkel személyesen és telefonon is, illetve folyamatosan tájékoztatod őket a gépjárművük javítási folyamata során
árajánlatokat készítesz
elvégzett javítások után felméred az ügyfelek elégedettségét és átadod a megjavított gépkocsijukat
változatos adminisztratív feladatokat látsz majd el
tartod a kapcsolatot a társ területekkel
szakszerűen kezeled és tárolod a különböző dokumentumokat és iratokat
különböző üzleti leveleket, beszámolókat, jelentéseket és előterjesztéseket írsz majd megadott szempontok szerint
nyomon követed é betartod a különböző határidőket
kezeled a korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközöket, és más információforrásokat
beszámolsz majd a közvetlen vezetődnek

Amit várunk tőled:

  • legyen legalább középfokú végzettséged
  • használd magabiztosan az Excelt (függvények, képletek)
  • legyél önálló és precíz
  • első legyen számodra az ügyfél
  • tudj folyamatokban gondolkodni

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • ha azonnal tudsz kezdeni
  • van tapasztalatod márka szervízben

AMIT KÍNÁLUNK:

  •  egymást segítő, jó hangulatú csapat
  • céges oktatások
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • betanítjuk feladataidat, folyamatosan figyelemmel kísérjük és segítjük munkádat és beilleszkedésedet
  • támogatjuk a bejárásodat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budaörs
Mészáros M1 Szerviz Kft.
2040 Budaörs
Keleti utca 1.
Telefonszám: +36 1 99 88 999

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.