Mészáros Autó Javító Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Flotta Műszaki Koordinátor
2023.12.19.
Adminisztráció

A Mészáros Autó Javító Kft. - (M1 Szerviz),

budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő flottás műszaki csapatába

Flotta Műszaki Koordinátor

munkatársat keres.

FŐ FELADATAI:

  • cég személygépjármű flotta tevékenységével kapcsolatos műszaki folyamatok kontrolálása;
  • gépjárművek szervizelésének ügyintézése, ajánlatok bekérése, ajánlatok alapján történő megrendelése, jóváhagyása;
  • gépjármű park teljes körű műszaki ügyintézése;
  • karbantartások folyamatos nyomon követése, ügyintézése;
  • váratlan műszaki meghibásodások elhárítása;
  • időszakos gumiabroncs cserék szervezése;
  • ügyfél igények felmérése, feldolgozása, a határidőben történő kiszolgálása;
  • gépjárművek üzemeltetésével kapcsolatosan felmerülő költségek nyomon követése, optimalizálása
  • nyilvántartások vezetése;
  • személyes és telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel, szállítókkal;
  • járművek műszaki állapotának ellenőrzése, javaslattétel a szükséges karbantartások elvégzésére;
  • egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladatok ellátása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • csapatjátékos
  • kiváló szervezőképesség
  • precizitás, pontosság
  • ügyfélcentrikus attitűd
  • önmagára és munkájára igényes gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • egészégügyi biztosítási csomag
  • versenyképes jövedelem

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3+ év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mészáros Autó Javító Kft.
2040 Budaörs
Keleti utca 1.
Telefonszám: +36 1 99 88 999

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.