Mészáros Autó Javító Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autószerelő
2024.01.31.
Szerviz

A Mészáros Autó Javító Kft. - (M1 Szerviz),
budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő szervizes csapatába

Autószerelő

munkatársat keres

FŐ FELADATAI:

  • a gépjárművek szerkezeti egységeinek (motor, erőátviteli berendezések, futómű, fékberendezések, kormányberendezés) szerelése, javítása és karbantartása
  • a gépjárművek időszakos szervizelése
  • gépjárművek műszeres diagnosztizálása
  • a javítások dokumentálása
  • a munkavégzés környezetvédelmi előírásainak betartása, alkalmazása
  • munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása
  • az importőri oktatásokon való részvétel, az ott hallottakat üzemen belüli képzés során munkatársainak átadni
  • az ügyfelek megfelelő színvonalon történő kiszolgálása, a lehető leggyorsabb és legrugalmasabb ügyintézés, a cég jó hírnevének megőrzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • autószerelői szakvizsga
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • precizitás, pontosság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • VOLKSWAGEN, FORD vagy HYUNDAI márkáknál szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • jól együttműködő, lelkes csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mészáros Autó Javító Kft.
2040 Budaörs
Keleti utca 1.
Telefonszám: +36 1 99 88 999

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.