Mészáros M1 Szerviz Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Autószerelő
2024.01.31.
Szerviz

A Mészáros M1 Szerviz Kft. - (M1 Szerviz),
budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő szervizes csapatába

Autószerelő

munkatársat keres

A KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • szereled, javítod és karbantartod az autók szerkezeti egységeit (motor, erőátviteli berendezések, futómű, fékberendezések, kormányberendezés)
  • időszakosan elvégzed a gépjárművek szervizelését, dokumentálod a javításokat
  • műszeresen diagnosztizálod a gépjárműveket
  • karbantartod a számodra kiadott berendezéseket és szerszámokat, tisztán tartod munkaterületed
  • betartod a munka, és környezetvédelmi előírásokat
  • részt veszel az importőri oktatásokon
  • az ügyfelek megfelelő színvonalon történő kiszolgálása, a lehető leggyorsabb és legrugalmasabb ügyintézés, a cég jó hírnevének megőrzése

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • legyen autószerelő képesítésed, szakvizsgád
  • legyen 2+ év szakmai tapasztalatod
  • tudj csapatban és egyénileg is dolgozni
  • legyél precíz, pontos
  • felelősségteljes munkavégzést
  • B kategóriás jogosítványt

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • ha van tapasztalatod VOLKSWAGEN, FORD vagy HYUNDAI márkák szervizelésében
  • idegen nyelv ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • egymást segítő, jó hangulatú csapat
  • céges oktatások
  • betanítjuk feladataidat, folyamatosan figyelemmel kísérjük és segítjük munkádat és beilleszkedésedet
  • támogatjuk a bejárásodat
  • biztosítjuk számodra a munkavégzéshez szükséges munkaruházatot, illetve a biztonságodat szolgáló felszerelést

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Mészáros M1 Szerviz Kft.
2040 Budaörs
Keleti utca 1.
Telefonszám: +36 1 99 88 999

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.